Sunt scoase la concurs urmatoarele 2 posturi:

INGINER ECONOMIST / VANZARI

 Descrierea postului:
- Intocmirea ofertelor de pret pentru produsele solicitate;
- Mentinerea relatiilor de afaceri cu potentialii clienti;
- Promovarea produselor sub toate formele prevazute in politica promotionala;
- Intretinerea website-ului;
- Identificarea de noi potentiali clienti.

 Cerinte:
- Facultate de electronica, telecomunicatii sau automatizari;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Foarte bune abilitati de utilizare a computerului;
- Cunostinte privind procesul de vanzare.

 Oferta:
- Salariu in functie de cunostinte;
- Bonusuri in functie de vanzari;
- Specializari in strainatate.

INGINER ELECTRONIST /TELECOMUNICATII

- Proiecteaza si executa teme tehnice in conformitate cu cerintele contractuale, pe domeniul sau de competenta;
- Conduce echipa de instalare din care face parte;
- Asigura suportul tehnic necesar inginerilor de vanzari;
- Contribuie la promovarea echipamentelor si/sau aplicatiilor din domeniul sau de competenta.

 Cerinte:
- Cunostinte de electronica/telecomunicatii nivel avansat;
- Cunoasterea de protocoale de comunicatie;
- Familiarizat cu echipamente de comunicatie pe cablu, fibra si wireless;
- Foarte bune abilitati de utilizare a computerului.